Řidič Horácka 2019 už první červnovou sobotu.

Soutěže se účastní dvoučlenné posádky, je určena pro širokou veřejnost a jak je i z výše uvedeného, nutností je dodržování všech zásad bezpečného provozu. Bude vyhlášena i samostatná kategorie Junior pro rodiče + dítě.

Pro soutěžící bude připravena trať o délce cca 65 km s řadou průjezdních kontrol, ve kterých si prověří své znalosti právě v problematice silničního provozu, které mají přímou souvislost s prevencí dopravní nehodovosti, řešením neočekávaných situací a v neposlední řadě i rozvoj dovedností samotného řidiče či celé posádky. Řidiči jsou samozřejmě i během celé své jízdy nuceni dodržovat veškeré bezpečnostní předpisy a pravidla silničního provozu. Myšlenkou celé soutěže je, že ne vždy ten nejrychlejší je tím nejlepším, naopak tím je ten, který pravidla silničního provozu dodržuje, zná co nejvíce o provozu na komunikacích a je i nejšikovnější v různých situacích. Tomuto také odpovídá hodnocení celé soutěže, které je pro tuto soutěž přizpůsobeno.

Ač je trať soutěže do startu jednotlivých posádek tajná, jistý je úvod a konec soutěže. Všechny posádky projdou formální přejímkou a odstartují z Karlova náměstí v Třebíči, po projetí stanovené trasy pak dojedou do cíle v Třešti.

Partnerem soutěže je Město Třebíč. Veškeré informace včetně elektronické přihlášky jsou zveřejněny na stránkách autoklubu : www.autoklubtrebic.cz,  nebo na stránkách facebook.com/ridichoracka. Zde budou zveřejňovány i další informace k aktuálnímu ročníku Řidiče Horácka.

Přijďte si zábavnou formou zasoutěžit, ověřit si své znalosti a strávit příjemný den s příjemnou zábavou!

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*