PF 2021

Pomalu se blížíme do cíle třetí plnohodnotné sezóny našeho serveru www.motorvysociny.cz , která byla ovlivněna opatřeními proti šíření nemoci Covid 19 a moc jsme si jí neužili z důvodu rušení akcí jak na běžícím pásu. Náš obrovský obdiv si letos zasloužili hlavně pořadatelé velkých akcí např. autokrosu v Humpolci, závodů automobilů do vrchu v Náměšti nad Oslavou a Víru , nebo motokrosu v Dalečíně a v Pacově nebo trucktrialu a offroadtrialu v Pístovském areálu. Tito pořadatelé se nezalekli nařízení a měli tu odvahu za zpřísněných hygienických podmínek a vynaložením zvýšených nákladů, i za cenu pořádání akcí v náhradním termínu, tak aby byli přístupné i fanouškům motoristického sportu.

dovolte nám tímto poděkovat Vám, čtenářům za reakce, které nás ženou stále dopředu a nabíjí naše akumulátory pro další činnost, organizátorům za jejich spolupráci a za parádní akce , které v našem kraji pořádají a v neposlední řadě  Vám jezdcům a týmům, za jejich podporu a propagaci našich stránek.

přejeme Vám všem krásné a klidné prožití svátků vánočních , hodně zdraví a štěstí do nového roku 2021 a těšíme se na s Vámi na shledanou v příštím roce  na některé akci v našem Kraji Vysočina

redakce

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*