Od začátku března začne úplná uzavírka silnice na okraji Třebíče od nákupního centra Stop shop po Střítež.

Od 1. března zahájí Kraj Vysočina dokončení rekonstrukce silnice II/360 směrem na Střítež, kterou se nepodařilo díky problémům se zhotovitelem stavby dokončit v plném rozsahu a v požadovaném termínu dokončení v roce 2018.

Odbor dopravy a komunálních služeb města Třebíče informuje řidiče, že od 1. března bude úplně uzavřena silnice č. II/360 od kruhového objezdu u STOP-SHOPU po Střítež, v celkové délce zhruba 900 metrů. Kraj Vysočina bude pokračovat v rekonstrukci této silnice ve zrychleném režimu tak, aby byla průjezdná před zahájením prací na rekonstrukci mostu v Hrotovické ulici, který je v havarijním stavu.

Úplná uzavírka potrvá do 19. května 2019, v další etapě oprav od 20. května do 30. června bude silnice na Střítež průjezdná vždy v jednom jízdním pruhu.

Oficiální objízdná trasa v zimním období, tedy od 1. do 31. března, bude pro veškerý provoz vedena přes Červenou Hospodu, Štěměchy, Předín, Kasárna – křižovatka, Litohoř, Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Střítež.

Od 1. dubna do 19. května budou vozidla s hmotností nad 7,5 tun jezdit obousměrně z Jaroměřic nad Rokytnou přes Myslibořice, Hrotovice, Dalešice, Číměř a Vladislav. Vozidla do 7,5 tun budou jezdit obousměrně z Jaroměřic nad Rokytnou přes Boňov, Lipník a Dolní Vilémovice. Osobní auta a vozidla do 3,5 tuny mají stanovenou oficiální objízdnou trasu pro toto období přes Petrůvky, Ostašov, Lipník a Klučov.

zdroj : Tisková zprava Město Třebíč

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*