Závody v autoslalomu se hlásí o slovo.

Kalendář závodů v autoslalomu MREC 2019

Po loňském úspěšném ročníku mezinárodních závodů Maverick Rescue Euro Cup ve slalomu, do jehož čtyř závodů se zapojila téměř stovka jezdců, se souboje mezi kuželkami rozjíždí na plno i letos.

První souboje proti chronometru se odehrají již příští týden v atraktivním prostředí v Újezdu u Brna, kde se pojede „POHÁR MOHYLA MÍRU“ ve dnech 17. – 19. května 2019. Závod se pojede po roční přestávce na trati dlouhé 2,6 km. Celý letošní seriál se skládá z pěti závodů – Újezd u Brna, třetí červnoví víkend si dají jezdci dostaveníčko na Vírských serpentinách, koncem července budou seriál pokračovat na víkendových závodech v jihomoravských Násedlovicích, a pak přijde bonbónek v podobě sobotního závodu 10. srpna 2019 na bude trati nově otevřeného zkušebního Polygonu na brněnského Automotodromu a závěr seriálu se odehraje opět v tomto areálu  v sobotu 19. října 2019, ale tentokrát už půjde o trať plnohodnotného okruhu. Již teď jsou otevřeny registrace do celé sezóny a na závod v Újezdě u Brna .

V současné době je na premiéroví závod sezóny na Mohylu míru již registrována téměř čtyřicítka jezdců, mezi nimiž nechybí loňský absolutní vítěz Tomáš Homola z jihlavského týmu SPZ-VYSOČINA s vozem BMW E30, dále týmový kolega Roman Houska s BMW M3 (loni druhý), Lukáš Štelc s Mitsubishi Lancer EVO X, ale také např. Miroslav Bartoš se svoji vnučkou Natálii Štěpánkovou s Volvem 480.

A přihlásit se můžete i Vy a vyzkoušet si svoje jezdecké umění na bezpečné trati  !!!!!!

Stačí splnit jen pár těchto podmínek:

– vozidlo musí mít platné osvědčení o technické kontrole pro provoz na pozemních komunikacích a nemusí mít ochranný rám.

– Jezdec musí být držitelem platného řidičského průkazu. Výjimka je u jezdce, kterému je 15 let s tím, že bude jízdy absolvovat se spolujezdce, jeho zákonným zástupcem.

– Jezdec musí mít následující výstroj: motoristickou přilbu s kovovým zapínám, rukavice, pevné sportovní boty a kombinézu, která se používání při jakémkoliv motoristickém sportu (vrchy, okruhy, autokros, rallykros, rally, karting). Kombinéza nemusí být homologována.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE DO ČTVRTKA 16. KVĚTNA DO 18.00 HODIN

Veškeré informace k závodu a kompletního seriálu najdete na stránce www.maverickrescue.cz

Comments are closed.