Vírské serpentíny se letos pojedou až na podzim

Serial v závodech automobilů do vrchu a v autoslalomu  Maverick Rescue Euro cup 2019 musí měnit kalendář . Jak již bylo avizováno při závodech do vrchu v Náměšti nad Oslavou a autoslalomu v Újezdě u Brna, musí promotér provést několik změn v kalendáři pro letošní rok jak v závodech automobilů do vrchu tak i autoslalomu. Důvodem je oprava komunikace v oblasti Dalečína a objížďka povede po trati, kde se měl jet závod do vrchu – Vírské serpentiny.

V termínu 22. – 23. června 2019, kdy se měl jet závod do vrchu II. Vírské serpentiny, se pojede již 21. ročník Slováckého kopce a II. podnik Autoslalomu na trati nazvané po jejím zakladateli Stanislavu Firtlovi ml. v Násedlovicích u Kyjova.

II. Vírské serpentiny zařazené do seriálu závodů do vrchu a autoslalomu se pojedou v náhradním termínu 5. – 6. října 2019.

Termíny ostatních závodů do vrchu i autoslalomu zůstávají nezměny. Promotér seriálu sdělil ještě jednu informaci, že pokud vše dobře dopadne , mohl by se konat ještě jeden závod  a to na nové trati jejíž délka by měla být 3,9 km. O tom zda se bude jednat o  bodovací dvojzávod nebo pouze o volný závod se rozhodne do termínu konání závodu v Násedlovicích.

Promotér děkuje jezdcům i divákům za pochopení této záležitost

Comments are closed.