Vilém Kašpar podporuje dobročinnou jízdu Šlapeme pro děti

O tom, že motorsport není jen o honbě za co nejlepším časem a soubojů o co nejlepší umístění nebo získávání pohárů, je počínání automobilového závodníka Viléma Kašpara soutěžícího s vozem Škoda Fábia TDi v mezinárodním seriálu Maverick Hill Clib Czech v závodech automobilů do vrchu.

Vilém se připojil mezi podporovatele dobročinné jízdy Šlapeme pro děti, jejichž organizátorem je Jan Šašinka z Náměště nad Oslavou, a letos se uskuteční již třetí ročník této akce. V předcházejících ročnících se při dobročinné jízdě na kole podařilo přispět na potřeby dětí z Dětského domova Klubíčko z Náměště nad Oslavou a dětem z Dětského centra v Jihlavě.

Letošní 3. ročník dobročinné akce se ponese v duchu podpory dvou malých šestiletých bojovníků Adrianky a Vašíka s jejich osudem, který se jmenuje „cystická fibróza“ a je to zápas, který budou svádět po celý svůj život! Jan Šašinka se na podzim pro podporu dětí vydá na svém kole na cestu z Náměště nad Oslavou do dalekých slovenských Košic a zpět. O průběhu dobročinné jízdy, kdy ušlape téměř 1200 kilometrů, bude každý den informovat na facebookovém profilu ŠLAPEME PRO DĚTI  a svém soukromém profilu Jan Šašinka a zároveň přispívat na transparentní účet akce částkou za každý ujetý kilometr.

Vilém Kašpar oslovil před sezónou organizátora dobročinné jízdy s možností propagace jeho projektu a při prvním závodě sezóny na Masarykově okruhu v Brně se na jeho voze objevily loga akce. Aby toho nebylo málo, pozval oba malé bojovníky s rodinami do zázemí svého týmu, kde mohli zažít atmosféru opravdových automobilových závodů na vlastní kůži, odměnou pro všechny byly rozjařené úsměvy dětí!

Pokud Vás projekt oslovil, můžete se zastavit už tento víkend 6. – 7. května u Viléma Kašpara v parkovišti závodních vozů na náměstí v Náměšti nad Oslavou, kde v rámci 42. ročníku tradičních závodů automobilů do vrchu Zámeckého vrchu MANN-FILTER se můžete dozvědět o dobročinné akci ještě více detailů, a nebo se stát přímým podporovatelem dobročinné jízdy libovolným finančním příspěvkem na již založený transparentní účet: 5500017792/0100

QR kód pro platbu na transparentní účet

Po skončení dobročinné jízdy bude všechna vybraná finanční hotovost předána rodinám malých bojovníků pro zajištění jejich potřeb a usnadnění jejich nelehkého života.


Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*