Tomáš Enge a driftshow Michala Reicherta okoření doprovodný program letošního ročníku Zámeckého vrchu

Jak už bývá tradicí, tak i letos si připravili pořadatelé pro návštěvníky letošního 41. ročníku Zámeckého vrchu MANN-FILTER  2022 hodnotný doprovodný program.

 

Třešničkou na dortu letošního doprovodného programu bude účast Tomáše Engeho, jediného českého jezdce, který okusil závody nejprestižnější formule 1., když v roce 2001 startoval za stáj Prost Grand Prix ve třech velkých cenách.  Tomáš Enge nezasáhne přímo do závodních bojů, ale divákům se představí hlavně v sobotu po každé jízdě za volantem doprovodné nejostřejší Toyoty Yaris GR, zapůjčené od výhradního prodejce HS Automobil Vysočina z Jihlavy.

Tomáš Enge při Velké ceně Itálie 2001 na okruhu v Monze za volantem vozu F1 PROST AP04
Tomáš Enge se představí divákům na 41. Zámeckém vrchu MANN FILTER při ukázkových jízdách za volantem Toyoty Yaris GR.Foto Jiří Navrkal

I letos bude trať závodu zahalena do kouře od pneumatik. V průběhu víkendového programu se divákům opět představí se svojí Drift show, stálice tohoto sportu Michal Reichert, na voze BMW.

Michal Reichert i na letošním 41. ročníku Zámeckého vrchu MANN-FILTER předvede svoji drifterskou show. foto Jiří Navrkal

Více informací na oficiálních stránkách www.zamecky-vrch.cz/

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*