Jubilejní 40. ročník MANN-FILTER Zámeckého vrchu 2021 zná svůj definitivní termín !!!! V Náměšti nad Oslavou se bude závodit o víkendu 10.-11. července 2021.

Letošní jubilejní patří mezi organizačně nejnáročnější v celé historii tradičního závodu automobilů do vrchu v Náměšti nad Oslavou, přesto si ani na chvilku organizátoři z místního Autosport klubu Náměšť na Oslavou nepřipustili myšlenku, že by se letos závod neuskutečnil.

Díky nejisté situaci a omezením vyhlášených v boji se šířením nemoci Covid 19 byli nuceni i v letošním roce vzdát se svého tradičního květnového termínu a po dohodě s ostatními pořadateli se rýsoval náhradní termín Mezinárodního mistrovství závodů automobilů do vrchu Maverick Hill Climb Czech 2021 na polovinu července. Aby nebylo v letošní organizaci závodu málo starostí, museli si pořadatelé naplánovat termín závodu tak aby byl akceptovatelný i s harmonogramem prací na právě probíhající rekonstrukci historického mostu přes řeku Oslavu, který v průběhu závodu funguje jako přístupová cesta pro diváky ale hlavně jako spojnice mezi parkovištěm závodních strojů na náměstí. Po zralé úvaze s investorem prací bylo definitivně dohodnut termín konání závodu o týden dříve na víkend 10. – 11. července 2021, který zajistí bezproblémové využití mostu, které neovlivní jak termín závodu, tak průběh rekonstrukce.

Organizátoři s Autosport klubu Náměšť nad Oslavou, pevně věří že letošnímu ročníku už nic nestojí v cestě a ač možná s menšími opatřeními proti šíření nemoci Covid-19 se se všemi jezdci a fanoušky motorsportu setkají na jubilejním 40. ročníku MANN-FILTER Zámeckého vrchu o víkendu 10. – 11. července 2021

zdroj : www.zamecky-vrch.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*