Velké Meziříčí ožilo Dakarem 2018

V kině Jupiter proběhla v pátek 9. února beseda s účastníky letošního nejdrsnějšího Dakaru za poslední ročníky Tomášek Ouředníčkem a Davidem Křípalem z týmu South Racing.

V sále velkomezeříčského kina Jupiter, který do posledního místečka zaplnili pozvaní partneři týmu a fanoušci , Tomáš s Davidem přítomné seznámili ze strastiplnou cestou k jejich vytouženému zdolání letošních Dakaru. Z jejich  vyprávění mnohokrát za celý večer vyplynulo, že letošní motto jejich účasti “ Nikdy to nevzdám “ vyplnili do posledního puntíku.

V první část programu , za přispění dalšího místního dakarského matadora Ivo Kaštana , provedly návštěvníky besedy kompletně celým průběhem Dakaru od příprav před závodem až po cílovou rampu – etapu po etapě. Z promítaných videí a fotografií umožnili nahlédnout pod pokličku jejich účastí na letošním Dakaru a některé záběry ze zdolávání písečných dun za tmy , nebo jejich noční bloudění a hledání správné cesty pomocí baterek , by si terminologii filmových fanoušku určitě našli svoje místo v dobře zpracovaném sci-fi snímku.

Druhou část programu zahájilo předání cen výhercům v posluchačské soutěži partnera týmu Radia BEAT. Výherci si odnesli od výhry v podobě skipy oblečků týmu South Racing, přes dakarskou limitovanou edici hodinek PRIM až po adrenalinový zážitek v podobě poukazu na svezení v závodní dakarském voze. Po skončení předávání cen odpovídali Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem obecenstvu na jejich zvídavé otázky a na závěr promítli v premiéře téměř třicetiminutový oficiální dokumentární film o jejich účasti na letošní Dakaru 2018

Příjemným zakončením pátečního podvečera byla pro přítomné autogramiáda, při které Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem rozdali nespočet autogramů fotek a plakátů, ale ani nepohrdli společným fotografováním s fanoušky.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*