Sezóna závodů do vrchu se blíží.

Liqui Moly Racing Team opanoval v posledních dvou sezónách pořadí českého vrchařského šampionátu a letos nemá v plánu měnit zajetý plán. Na domácích tratích úřadovala především dvojice David Komárek a Marek Rybníček. David vévodil českým kopcům v uplynulých dvou sezónách v absolutním pořadí a v divizi 2 zase kraloval Marek Rybníček. Zastoupení bude mít tým opět v celém spektru startovního pole, rozmanitého vrchařského šampionátu.

S otevřeným sportovním speciálem se do závodů vrhne David Komárek  S monstrem Ford Fiesta WRC EVO 2017 bude obhajovat loňský titul Marek Rybníček mezi siluetami.

Příznivce Liqui Moly Racing Teamu jistě zajímá, co nového přinesla zimní přestávka. Začněme u Marka Rybníčka: „Pro letošek jsme opět zbrojili, abychom posunuli své maxima. Loni jsme byli vyrovnaní s evropskou špičkou a letos bychom s Fiestou rádi opět přidali. Nově jsme připravili podvozek, máme nový motor a úpravy postihl i body kit. Letošní EVO 2017 bude rychlejší a už se nesmírně těším na krocení této bestie!“. Loni představený vůz, tak prošel před svojí druhou sezónou poměrně radikální úpravou s velkým očekáváním.

Úvodní závod Českého mistrovství bude na Brněnském Automotodromu, kde se bude bojovat o první mistrovské body již tento víkend.

Comments are closed.