Tomáš Enge představil nové bojové barvy pro Barum rally

Při prezentaci Toyota HS Automobil Vysočina, jednoho z partnerů hokejové týmu Horácké Slávie Třebíč,  v rámci přátelského utkání mezi domácím týmem a extraligovou Kometou Brna představil nové bojové zbarvení své rallyové Toyoty Yarys GR se kterou již následující víkend budou závodit Tomáš Enge se sestrou Lucii Engovou na 52. ročníku Barum Czech Rally ve Zlíně.

O přestávce mezi první a druhou třetinou předvedli na ledové ploše divákům osobní vozy Toyotu C-HR a Toyotu Corolla Sedan, které byly jinak po celou dobu zápasu přistaveny v prostoru pro diváky před zimním stadionem, tak aby si diváci mohli prezentované vozy prohlédnout.

Druhá přestávka patřila autogramiádě Tomáše Engeho, jediného českého jezdce který okusil závodit v seriálu Formule 1 a současného jezdec týmu Toyota HS Automobil, kde společně se sestrou Lucii  startují na vystaveném cupovém voze Toyota Yaris GR v Mezinárodním mistrovství ČR v rally. V průběhu autogramiády Tomáš rozdal desítky podpisových karet, odpovídal na zvídavé otázky hokejových fanoušků a samozřejmě neodmítl žádosti fanouškům společnou fotografii.

Prezentace partnera Horácké Slávie Třebíč s autogramiádou Tomáše Engeho byla příjemným zpestřením přátelského hokejového utkání , na které budou diváci vzpomínat  díky ní nejen na hokejové zážitky.

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*