V sobotu zažije Třebíč freestylovou show Podmol Brothers 2021

Sokolský stadion Třebíči bude v sobotu 14. srpna 2021 dějištěm velkolepé freestylové motokrosové show s charitativním podtextem, ve které se představí nejlepší extrémní jezdci FMX v čele, s mistrem světa a vítězem olympiády extrémních sportů X-Games (USA), Liborem Podmolem.

Součástí charitativní akce bude již v pátek 13. srpna 2021 čestná moto vyjížďka se startem v devět hodin ráno od Sokolského stadionu s trasou po městě Třebíč, zakončenou FMX show pro hendikepované spoluobčany ze Denního centra Barevný svět. Pokud jste aktivní motorkáři jste samozřejmě také zváni připojit se na čestnou vyjížďku. Jedná se o unikátní pilotní projekt v České republice.

V průběhu show, která startuje v sobotu v sedmnáct hodin, se kromě nejlepších FMX jezdců na motokrosových motocyklech včetně místního rodáka Františka Máci, představí i šílenci na létajících BMX a MTB kolech ve své vlastní freestylové exhibici a nebudou chybět ani závody dětských odrážedel. Návštěvníci s dětmi nezapomeňte vzít svým ratolestem sebou odrážedla a helmu pro účast v zábavném závodě o ceny.

Návštěvníci se také můžou těšit po setmění na promítání fascinujícího dokumentárního filmu „Zítra bude líp “, který mapuje cestu Libora Podmola za splněním svého snu stát se Mistrem světa v FMX motokrosu od ledna 2010, kdy přijíždí do USA, kde si v legendárním obchodě ještě nedávno nejlepšího freeride jezdce kupuje motorku. Přes divoké začátky se postupně vypracoval mezi nejlepší jezdce na světě. Jako vůbec první evropský jezdec podepsal kontrakt s Rockstar Energy drink a ve svých 26 letech se pokusil dosáhnout na pomyslnou nejvyšší metu – stát se Mistrem světa. Fascinující cesta zobrazuje –svět, ve kterém se plní sny, přestože někdy odporují zákonům gravitace.

Celý sobotní program freestylové motokrosové show Podmol brothers se ponese v duchu podpory charitativní akce s názvem Mototerapie ve spolupráci s 200%LIFE . Cílem je vybrat a podpořit  částí zisku finanční hotovost, která dokáže zajistit potřebné služby pro Denní centrum Barevný svět v Třebíči , který se stará o hendikepované spoluobčany se snahou o zlepšení jejich plnohodnotnějšího zapojení do společnosti.

Celá akce bude pořádaná podle platných pravidel proti šíření nemoci Covid-19 což znamená pro návštěvníky, že se před vstupem do areálu budou muset prokázat platným certifikátem o prodělání nemoci, ukončeném očkování, platným PCR nebo Antigením testem. Návštěvníci, kteří nebudou splňovat tyto podmínky, přesto nemusejí zoufat, že by o tuto jedinečnou akci přišli. Pořadatelé zajistili provádění  Antigeních testů ze slin přímo na místě.

Na PODMOL Brothers show 2021 protkanou adrenalinem, vůní benzínu, řvoucími motory a třeskutou atmosférou, stánky s občerstvením, DJ’s a doprovodný programem, jsou vstupenky k dispozici na portálu Ticketportal.cz nebo jeho prodejních místech a samozřejmě lze zakoupit přímo na místě.


Harmonogram akce:
15:00 Otevření areálu
17:00 FMX show
17:30 BMX/MTB show
18:00 Kids race závod odrážedel + vyhlášení
18:30 FMX show
19:00 BMX/MTB show
19:30 FMX best trick
19:45 Autogramiáda
20:30 Promítání filmu Tomorrow will be better
21:45 After Party

Vstupné:
Standard: 390 Kč (předprodej) / 490 Kč (v den konání a na místě)
RODINNÁ VSTUPENKA: 2 dospělí a jedno dítě 780 Kč (předprodej) / 980 Kč (v den konání a na místě)
Vstupenky pro děti mladší 15 let: 190 Kč (předprodej) / 290 Kč (v den konání a na místě)
Děti mladší 6 let zdarma


Fotogalerie z MČR ve freestyle motokrosu na Holém kopci u Vicenic v červenci 2012

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*