Třebíč přivítá v polovině srpna freestylovou show Podmol Brothers 2021 .

Sokolský stadion Třebíči bude 14. srpna 2021 dějištěm velkolepé freestylové motokrosové show, ve které se představí  nejlepší extrémní jezdci FMX v čele, s mistrem světa a vítězem olympiády extrémních sportů X-Games (USA), Liborem Podmolem.

V průběhu show, která startuje v patnáct hodin se kromě nejlepších FMX jezdců na motokrosových motocyklech včetně místního rodáka Františka Máci, představí i šílenci na létajících BMX a MTB kolech ve své vlastní freestylové exhibici a nebudou chybět ani závody dětských odrážedel. Návštěvníci s dětmi nezapomeňte vzít svým ratolestem sebou odrážedla a helmu pro účast v zábavném závodě o ceny.

Návštěvníci se také můžou těšit na promítání fascinujícího dokumentárního filmu „Zítra bude líp “, který mapuje cestu Libora Podmola za splněním svého snu stát se mistrem světa v FMX motokrosu od ledna 2010, kdy přijíždí do USA, kde si v legendárním obchodě ještě nedávno nejlepšího freeride jezdce kupuje motorku. Přes divoké začátky se postupně vypracoval mezi nejlepší jezdce na světě. Jako vůbec první evropský jezdec podepsal kontrakt s Rockstar Energy drink a ve svých 26 letech se pokusil dosáhnout na pomyslnou nejvyšší metu – stát se Mistrem světa. Fascinující cesta zobrazuje –svět, ve kterém se plní sny, přestože někdy odporují zákonům gravitace.

Celý sobotní program freestylové motokrosové show Podmol brothers se ponese v duchu podpory charitativní akce s názvem Mototerapie ve spolupráci s 200%LIFE . Cílem je vybrat a podpořit  částí zisku finanční hotovost, která dokáže zajistit potřebné služby pro Denní centrum Barevný svět v Třebíči , který se stará o hendikepované spoluobčany se snahou o zlepšení jejich plnohodnotnějšího zapojení do společnosti. Součástí charitativní akce bude již v pátek 13.8.2021, čestná moto vyjížďka po městě Třebíč, zakončenou FMX show pro hendikepované spoluobčany ze Denního centra Barevný svět. Pokud jste aktivní motorkáři jste samozřejmě také zváni připojit se na čestnou vyjížďku. Jedná se o unikátní pilotní projekt v České republice.

Na PODMOL Brothers show 2021 protkanou adrenalinem, vůní benzínu, řvoucími motory a třeskutou atmosférou, stánky s občerstvením, DJ’s a doprovodný programem, jsou již teď vstupenky k dispozici na portálu Ticketportal.cz nebo jeho prodejních místech

 


Fotogalerie z MČR ve freestyle motokrosu na Holém kopci u Vicenic v červenci 2012

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*