Pozvánka na GreenRacing-AngelsWheels Cup 2018

Na trati ve Vílanci u Jihlavy se letos odjede dvoudílný seriál závodů. První z nich se bude konat 28. července a pořadatel slibuje skvěle připravenou trať a několik extra překvapení. Bližší info v článku.

GreenRacing-AngelsWheels Cup 2018, seriál 2 závodů, 28. 7. 2018 a 21. 10. 2018

„TOP závod ve Vílanci, kropená dráha, mávači, občerstvení, čipová časomíra, TOP příprava dráhy, profi sanita + jedinečná sekce kterou jinde nenajdete – rozdvojení dráhy na dvě samostatné sekce – 1. lehčí a o něco delší, 2. rychlejší, ale těžší „sxjokerlane“, je na jezdci pro jakou se v danou dobu rozhodne, dráhy se opět bezpečně spojují.

Kategorie 85ccm, Hobby MX2, Hobby MX1, Veterán, Open, uvažuji také o polední soutěži „SuperJump“ o nejhezčí amatérský skok. Prostě chci aby tento seriál byl pro Vás motokrosovým svátkem.

Děkuji za podporu Vaší účastí a prosím o přihlášení předem na mail audora@centrum.cz – jméno, kategorie, telefon, st. číslo – nyní pracuji na kropícím systému, bude buď hotov do závodů nebo jeho větší část a i kdyby nebyl, pořád bude dráha ukropena starým systémem traktor+nádrž…ale pracuji co jen můžu 🙂 (doplňující info bude do 10dnů) – jede se pod ČAM takže licence ČAM.“

Zdroj:  Michal Green Zelený

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*