Martin Hudec zahájil dvěma vítězstvími kartingovou sezónu

S novým strojem Tony Kart/Vortex a dvěma prvními místy vstoupil do letošní sezóny třebíčský jezdec Martin Hudec. Nejdříve v rámci závodu Mistrovství ČR zvítězil v kategorii SENIOR ROK na závodním okruhu v Třinci a o týden později zopakoval triumf při úvodním závodu  seriálu Moravský pohár na trati ve Vysokém Mýtě.

Martin Hudec na nejvyšším stupni pro vítěze závodu v Třinci .

O druhém dubnovém víkendu se uskutečnil úvodní podnik letošního kartingového seriálu Mistrovství ČR na trati Steel Ringu Třinec. Tam se výborně uvedl v kategorii SENIOR ROK, když nejdříve zajel nejrychlejší kolo v tréninku a vybojoval pole position pro finálové závody. V obou zvítězil a stejně tak byl úspěšný v superfinalovém závodě.

Druhým úspěšným podnikem  byl Moravský pohár, který se uskutečnil ve Vysokém Mýtě. V tomto pohárovém seriálu jsou jednotlivé kategorie od mistrovských závodů odlišně nazývány a tak Martin Hudec tentokrát startoval v kategorii OPEN ROK,  kde opět nenašel žádného přemožitele. Nejdříve zajel opět nejrychlejší kolo v měřeném tréninku, které mu zajistilo start do závodních jízd z první řady. Postupně vyhrál všechny tři finálové jízdy a zcela po zásluze si odvezl celkové prvenství.

Martin Hudec na trati závodu ve Vysokém Mýtě

“ Vstup do sezóny po zimní přestávce se vydařil. Nový Tony Kart  je strašná citlivka na rejdy, takže se spolu zatím trošku bijem. „ řekl po prvních dvou závodech Martin Hudec

Pro Martina Hudce to byl určitě perfektní úvod a budeme mu držet palce při dalších závodech, aby pokračoval cestou, kterou nastoupil na počátku sezóny.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*