Dakarský speciál Ford Ranger se představil v Třebíči

Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem představili v Třebíčí svůj Ford Ranger.V pondělí byl představen v dealerství Ford Hlouch Motors v Třebíči  Dakarský speciál Ford  Ranger. Ten je z dílen týmu Ford – South Racing, který je oficiálně podporován automobilkou Ford. S tímto vozem bude startoval Tomáš Ouředníček z Velkého Meziříčí se spolujezdcem Davidem Křípalem z Třebíče. Jejich vyvrcholením bude start na příštím ročníku Rally Dakar, která se uskuteční od 6. do 20. ledna 2018.

Třebíčskému představení předcházela účast na nedělním MOGUL Dakar Setkání na Autodromu Sosnová u České Lípy. Tam se sjeli závodníci  z dálkových offroadových  soutěží a to zejména z Dakaru a Africa ECO Race. O tom, že se jednalo oficiální představení potvrdil svoji účastí španělský jezdec Xavier Pons, který je jezdeckou jedničkou týmu South Racing a na letošním Dakaru až do odstoupení se pohyboval v absolutní špičce.

V Autosalonu proběhlo představení v přátelské atmosféře, oba členové posádky byli velice vstřícní, odpovídali na dotazy přítomných a zvláště byly zajímavé informace Tomáše Ouředníčka ze startu na Dakaru v roce 2016 a na dalších dálkových soutěžích.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*