Dakarské posádky týmu MP-Sports oficiálně představeny.

Dakarská sestava týmu MP-Sports . Zleva Jan Tománek, Martin Prokop, David Křípal, Tomáš Ouředníček.

Když v uplynulém ročníku Rally Dakar odtáhl jezdec Tomáš Ouředníček do cíle jedné z náročných etap nepojízdný Ford Martina Prokopa a umožnil mu tak dokončit nejtěžší motoristický podnik planety, ani jeden z nich určitě netušil, že za několik měsíců dostane Ouředníček na oplátku lano od Prokopa. Týmy z Vysočiny se totiž rozhodly spojit své síly a pojedou na Dakar 2019 společně v týmu MP-Sports.

Obě posádky MP-Sports: Ouředníček – Křípal a Prokop – Tománek byly novinářům oficiálně představeny na tiskové konferenci Ford ČR. Moderátor Jan Říha se zajímal nejen o jejich vzájemnou spolupráci, ale také o legendární Rally Dakar 2019, která od 6. do 17. ledna zavítá na území Peru a přichystá pro účastníky nástrahy na deseti etapách a pěti tisících závodních kilometrech.

V pražské Černé Labuti popřál celému týmu mnoho štěstí i PR manager Ford Česká republika pan Martin Linhart. Obě posádky prezentovaly své partnery a poděkovaly jim za podporu při přípravách na Rallye Dakar 2019. Dík za technickou podporu patří společnostem MusicData, EPSON a ProofVisi

This slideshow requires JavaScript.

Comments are closed.