Třebíčský klub Roxy patřil Rally Dakar.

Úspěšná posádka Rally Dakar 2020 Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem, si připravila pro pozvané partnery a motoristické fanoušky poutavý večer plný povídání , promítání autentických video záběrů a fotografií s názvem Dakarská One Shot Energy párty 2020

O úvod programu se postaral moderátor Vlasta Korec, který letos přibližoval televizním divákům zákulisí saúdskoarabské Rally Dakar v pořadu České televize Dakar za oponou. Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem si jako překvapení večera pozvali hosty , kteří jsou také řádně načichlí dakarskou soutěží, a Vlasta Korec díky rozhovorům s nimi postupně přibližoval divákům dakarskou soutěž z trošku jiné stránky.

Miroslav Zapletal s Vlastou Korcem na Dakarské One Shot Energy párty v Třebíči.

Prvním hostem večera byl několikanásobný dakarský účastník Miroslav Zapletal , se kterým začínal Tomáš Ouředníček na sedadle spolujezdce svoji dakarskou kariéru. Miroslav Zapletal seznámil diváky nejen se začátky spolupráce s Tomášem , ale vzhledem k tomu že je i stavitelem závodních vozů Ford,  přiblížil diváků i tuto stranu dakarského závodění. Druhým hostem večera byl Petr Lusk , věhlasný český fotograf, který má za sebou focení mnoha ročníku Dakaru a mohl tím divákům přiblížit práci fotografů  Dakarů , které se odjeli v Africe, Jižní Americe i Saúdské Arábii. Třetími a zároveň posledními hosty večera byla rodinná dvojice fotografů, Jaroslav a Martin Blažkovi , kteří úzce spolupracují s Ultimate Dakar Racingem Tomáše Ouředníčka. Oba pánové se s diváky podělili o zážitky z jejich prvního Dakaru a úskalí práce fotografů na této nejvýznamnější maratonské soutěži světa.

Jakub Mikulok a Jiří Sivek na pódiu s Tomášem Ouředníčkem a Davidem Křípalem

V hlavní části programu vtáhli diváky do děje dakarské rally svým vyprávění Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem. V poutavém bloku plného vyprávění a video projekcí nebyla nouze o humorné zážitky, ale bohužel i ty dramatické při  letošní cestě Tomáše s Davidem za ziskem medailí pro účastníky Rally Dakar , kteří úspěšně absolvovali nástrahy tratě a projeli slavností cílem rally. Nejdramatičtější částí letošní Rally Dakar byl konec šesté etapy, kdy týmový Ford Ranger doslova sešrotoval holandský kamion Renault Martina Van den Brinka a další účast posádky v soutěži  vysela doslova na vlásku. Díky až nadlidskému výkonu se však podařilo čtveřici týmových mechaniků s pomocí mechaniků od Martina Van den Brinka husarský kousek.  Rangera se jim podařilo opravit a nachystat na start další etapy. Tomáš Ouředníček pozval na pódium, aby přítomným divákům představil dva ze čtyř hrdinů, Jakuba Mikuloka a Jirku Sivka, kteří si vysloužili dlouhý a zasloužený potlesk obecenstva.

Na závěr programu předali Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem , partnerům  týmu obrazy z fotografiemi z Rally Dakar, jako poděkování za podporu při letošním ročníku.

Kompletní fotogalerii z této vydařené akce můžete vidět v naší galerii a na tomto odkazu : Dakarská One Shot Energy párty – Třebíč Klub Roxy – 29.1.2020

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*