Charitativní akce Mototerapie zahájila program Podmol Brothers show v Třebíči.

Již v pátek přivítali účastnící Podmol Brothers show na Sokolském stadionu v Třebíčí hendikepované spoluobčany z denního centra Barevný svět s doprovodem, kterým přiblížili zákulisí a podmínky freestyle motokrosu.

Po představení jezdců, motorek a vybavení pro tuto motoristickou disciplínu předvedli svoji show nejen motorkáři, ale i jezdci na BMX-ových kolech. Ti odvážnější z návštěvníků využili i možnosti svést se na motokrosových motorkách. Celý program zakončila autogramiáda a samozřejmě focení s účastníky a nechyběla ani společná fotografie jako památka na tuto vydařenou akci.

Celý sobotní hlavní program freestylové motokrosové show Podmol Brothers se ponese v duchu právě podpory charitativní akce s názvem Mototerapie ve spolupráci s 200%LIFE . Cílem tohoto jedinečného projektu je vybrat a podpořit částí zisku finanční hotovost, která dokáže zajistit potřebné služby pro Denní centrum Barevný svět v Třebíči , který se stará o hendikepované spoluobčany se snahou o zlepšení jejich plnohodnotnějšího zapojení do společnosti.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*