Od 1. dubna začala úplná uzavírka v Okříškách. Cesta do Jihlavy se zkomplikuje

Od 1. 4. 2020 začala úplná uzavírka průjezdu Okříšek od benzínové pumpy Euro oil až k cukrárně Café DESERT. Uzavírka potrvá až do 31. října 2020 a na tranzitní dopravu směr Jihlava jsou vytyčeny tyto objížďky .

Objízdná trasa pro vozidla do 7,5 t – Krahuluv – Hvězdoňovice – Podheraltice – Heraltice – Nová Brtnice

Objízdná trasa pro vozidla na 7,5 t – Červená Hospoda – Markvartice – Štěměchy – Předín – Kasárna – Dlouhá Brtnice – Stonařov – Vílanec – Jihlava

POZOR !!!! Pro ty kteří by si chtěli cestu ulehčit cestou přes Petrovice . Silnice mezi Petrovicemi a Okříšky ( směrem k nádraží ) Bude uzavřena značkami Zákaz vjezdu s dodatkovou tabulkou „MIMO DOPRAVNÍ OBSLUHY OBCÍ PETROVICE A OKŘÍŠKY“

 

Další opatření :

Součástí dopravního značení je osazení dopravních značek B 28 Zákaz zastavení po pravé straně (ve směru od Petrovic) ulice Partyzánská, důvodem je zajištění průjezdnosti pro autobusy, hasičské cisterny a další vozidla IZS. Děkujeme za pochopení tohoto omezujícího opatření ze strany obyvatel ulice Partyzánská.

Ulice Masarykova bude uzavřená pro tranzitní dopravu, ale její obyvatelé budou mít na základě dohody se zhotovitelskou firmou zachovaný přístup a příjezd ke svým nemovitostem. Práce budou postupovat po cca 50ti metrových úsecích, takže zcela neprůjezdný bude vždy pouze tento úsek, k ostatním domům se obyvatelé dostanou z jedné nebo druhé strany ulice. Tato výjimka platí pouze pro obyvatele, ne pro návštěvy apod., ty musí zaparkovat v některé sousední ulici a dojít. Prosíme o respektování tohoto omezení, které je v zájmu všech stran. V části, kde již bude rekonstrukce kanalizace hotová (práce budou postupovat od konce Okříšek k hlavní křižovatce) bude povrch provizorně upravený, řidiči proto musí přizpůsobit jízdu stavu komunikace!

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*